I. turnus 2002

   Když jsme se v říjnu roku 2001 rozhodovali, kterou další celotáborovou hru připravíme na léto, ani ve snu jsme nemohli tušit, že naše konání bude natáčet televize. A k tomu ta nejkomerčnější a nejúspěšnější - tedy Nova!
   Společně jsme se rozhodli přenést se do vojenského prostředí 50. let minulého století kamsi do středu asijského kontinentu. A protože jsme všichni veskrze mírumilovní človíčci, rozhodli jsme se maskáče částečně zamaskovat :) bílými plášti. Jako doktoři a sestry vojenské nemocnice M*A*S*H 2002 jsme poté přivítali při odvodu 47 vojínů a plně vyzbrojeni vyrazili na místo našeho třínedělního vojenského a nemocničního výcviku.
   Rád zde konstatuji, že většina z vojínů prošla různými bitvami již pod korouhví Pánů z Růže a proto jsme o zdar naší akce od začátku neměli nejmenší pochybnosti. A tušení nás nezklamalo. Malí i velcí táborníci-vojáci spolehlivě plnili své vojenské i medicínské úkoly k radosti nás všech a především generálů v hlavním štábu.
   Výsledkem našeho snažení a společného válčení byla skutečnost, kterou by nám zcela jistě záviděl nejeden opravdový generál naší armády - při odchodu do civilu ukápla nejedna slzička… a ještě před odjezdem na další prázdninová dobrodružství se všichni bývalí vojáci, seržanti, poručíci atd. dohodli, že se za rok opět shledáme.
   Zda to bude opět vojenská mise či se vydáme někam úplně, to v této chvíli ještě prozradit nemůžeme, ale všem našim věrným vojákům za společenství touto cestou děkujeme a těšíme se na shledanou!

Za jednotku M*A*S*H  gen. Sherman Potter - Carlos

P.S. Kdyby vás přiložená fotodokumentace neuspokojila, můžete naše příběhy sledovat každý podvečer na již zmíněné TV! :)