II. turnus 2003
aneb
Po stopách Gustava Karla Livingströma


   Gustav Karl Livingström, slavný švédský cestovatel a pravidelný dopisovatel The Daily Telegraph, zmizel. Podle posledních zpráv, které do redakce The Daily Telegraphu odeslal, byl v Africe na stopě kolosálního objevu. Nebylo však známo, jakého.

   Z toho důvodu The Daily Telegraph zosnoval záchranou výpravu, na kterou pozval nejschopnější zástupce několika organizací z několika zemí. Celé akce se zúčastnily výpravy: Sinistr, Karakal, Ledaři branického pivovaru, Ukurewe (nepleťte si prosím s názvem jezera Ukerewe) a Hároši, které sice po celou dobu spolupracovaly, ale zároveň spolu soupeřili o získání co největšího množství prosa, které si sypaly do skleněných válců.

   Mohli bychom teď psát o tom, jak jsme se "prokousávali" Afrikou, jak jsme objevili legendu o sedmi kamenných sokolech, o tom, jak jsme nakonec Gustava objevili a co se dělo potom, ale domníváme se, že mnohem lepší obrázek o průběhu expedice Vám poskytnou autentické zápisy jednotlivých účastníků a účastnic a v Africe pořízené fotografie.

   To vše + denní vydání expedici dodávaného The Daily Telegraphu si můžete přečíst na